Zgodnie z naszą polityką, oferujemy naszym Pacjentom dostęp do kompleksowej diagnostyki, poprzez wykorzystywanie najnowocześniejszego sprzętu medycznego, który w przypadku Holtera RR (ciśnieniowego) – Rejestrator BR-102 plus PWA (Pulse Wave Analysis) firmy SCHILLER pozwoli na ambulatoryjną rejestracje dobowych wartości ciśnienia krwi, jako jednej z podstawowych czynności w diagnostyce nadciśnienia tętniczego.

Ten ambulatoryjny system monitorowania ciśnienia krwi i sztywności naczyń oferuje komfort, funkcjonalność oraz wybitną dokładność wykonywanych pomiarów, gdyż łączy ze sobą dwie równocześnie używane metody pomiarowe: osłuchową (Korotkowa) i oscylometryczną.

Badanie to dostarcza wartościowych informacji, których nie dają inne narzędzia, jak zmienność ciśnienia w ciągu doby, ciśnienie nocne, spadek wartości ciśnienia w porównaniu dzień-noc, poranny wzrost ciśnienia czy ocena efektu „białego fartucha” i rzekomego nadciśnienia tętniczego. Dodatkowo oferowany naszym pacjentom Holter w wersji BR-102 plus PWA automatycznie analizuje falę tętna, uzyskując w ten sposób dodatkowe wartości diagnostyczne takie jak: ciśnienie centralne skurczowe i rozkurczowe, prędkość fali tętna, wskaźnik augmentacji i opór obwodowy. Prędkość fali tętna jest zalecanym przez Polskie i Europejskie Towarzystwo Nadciśnienia Tętniczego wskaźnikiem w ocenie ryzyka sercowo naczyniowego.

Wykorzystywany w naszej przychodni Holter, jest najmniejszym i najlżejszym urządzeniem na rynku, a dzięki bardzo cichej pracy mechanizmu napełniającego oraz inteligentnemu napełnianiu mankietu tylko do niezbędnego poziomu, urządzenie gwarantuje komfort i dyskrecję podczas całodobowego badania. Pacjenci mogą w ten sposób zachowywać się bardziej naturalnie, nie odczuwają dyskomfortu.

Zadbaj o SWOJE serce i się zbadaj!